Informacje

o firmie BAS

BAS jako organizacja

BAS Trucks jest rodzinną firmą działającą na terenie wielu krajów na całym świecie. Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej kultury. Nowoczesne warunki pracy, doświadczeni pracownicy, efektywne działanie, sprawiają ze możemy zapewnic naszym klientom wszystkie potrzebne uslugi naprawcze. Dlatego tez Polscy pracownicy są dla nas bardzo cenni. BAS Trucks poszukuje Polskich pracowników na różne stanowiska. Między innymi: mechaników, lakierników, wulkanizatorów, jak i również młodych ludzi którzy chcą się nauczyć zawodu.

Firma BAS caly czas sie rozwija

Nasi pracownicy o sobie

struktura organizacji oraz zakres dzialan naszej firmy:

Wypowiedz Holenderskiego kolegi z pracy Nika:

PracawBAS_mechanik

Fajnie jest pracować z polskimi pracownikami. Utworzyliśmy razem super zespół, gdzie razem ciężko pracujemy i wspólnie sie wspieramy. Podczas pracy jest oczywiście czas na żartowanie, co sprawia, ze atmosfera pracy jest bardzo przyjemna.

BAS Trucks szuka przede wszystkim ludzi, ktorzy chcą pracować. Nie tylko mechaników aut ciężarowych z wieloletnim doświadczenie, ale również:

lakierników/ blacharzy

osoby do opisywania aut

otwarta aplikacja

specjalista do montrzu szyb

mechaników
osoby z zapleczem technicznym

Warsztat i Organizacja

W nowoczesnym i dobrze wyposażonym warsztacie masz możliwość wypracowania wielu godzin pracy. BAS proponuje Tobie pracę w systemie 4 tygodnie w Holandii/ 1 tydzien urlopu lub 6 tygodni pracy w Holandii a potem 2 tygodnie wolnego w PL w zaleznosci od indywidualnych preferencji. U nas możesz również zaprosić swoją rodzinę 2 razy w roku do siebie. Jesli chodzi o komunikację w pracy, zawsze możesz liczyć na wsparcie swojego „majstra”, który mówi po Polsku jak i po Holendersku. W między czasie możesz uczyć się języka Holenderskiego z naszą wewnętrzną aplikacją. Koordynator zorganizuje Twój pobyt w Holandii. Jest również Polskojezyczna osoba w dziale kadr. Z nami masz możliwości rozwoju, jak również budujesz zagraniczną emeryturę!

Kultura firmy

PracawBAS_mechanik

W BAS pracujemy zespołowo, aby osiagnąć najlepsze rezultaty dla naszych klientów. Jesteśmy ambitni i ciężko pracujemy na nasz sukces. Pomimo ciężkiej pracy znajdujemy czas, aby poznać się lepiej i cieszyc sie z naszych sukcesów. Raz do roku organizujemy evenement dla całej firmy wraz z partnerami. Ponadto organizowane sa różnego rodzaju rozgrywki sportowe. Wszyscy pracownicy otrzymuja darmowy karnet na siłownie.

Rafal:

Mam na imie Rafał i od 5 lat pracuję z wielką przyjemnością jako wulkanizator w BAS Trucks w Holandii. Mieszkania BAS Trucks są dobrze wyposażone, w spokojnej okolicy i blisko pracy. Jednoosobowe pokoje pozwalają nam na odpoczynek po pracy. W firmie panuje miła atmosfera, wszyscy sobie pomagają. Firma zapewnia codziennie ciepły posiłek. Po pracy i w weekendy spędzam czas z kolegami. Auto które mamy do dyspozycji pozwala nam na swobodne poruszanie się po Holandii.