Czego sie można od nas spodziewać

Czego możesz sie od nas spodziewać

Pracując w Holandii dla BAS oznacza pracę w rodzinnej firmie z 30-sto letnim doświadczeniem na rynku. Zostaniesz zatrudniony besposrednio w naszej firmie bez udziału pośredników. Organizujemy mieszkanie, pomagamy w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnegoja jak i w załatwieniu wszystkich formalnościach potrzebnych do rozpoczecia pracy w Holandii.

Zakwaterowanie

Nasze zakwaterowani posiadają wysokie standardy mieszkalne, które staramy sie utrzymamy. Ulokowane są blisko miejsca pracy, w odległości 5 min. drogi samochodem. U nas możesz liczyć na jednoosobowy pokój, który jest dobrze wyposażony. Po czterech miesiącach otrzymasz również staly meldunek na domku.

PracawBAS_zakwaterowanie

Pokoje jednoosoby

Holenderski nr PESEL oraz ubezpieczenie zdrowotne

Zalatwiamy formalnosci zwiazane z nr fiskalnym w Holandi i ubezpieczeniem zdrowotnym. Dodatkowo zalatwiamy ubezpieczemnie zdrowotne dla rodzin naszych parcownikow w Polsce

KONRAD

PracawBAS_wulkanizator

Mam na imie Konrad, mam 34 lata i pochodze z Polski. W firmie BAS Trucks pracuję od paru miesięcy. Jestem bardzo zadowolony, myslę zeby związac z tą firmą swoją przyszłość zawodową. Cenie w firmie BAS Trucks uczciwy stosunek do pracownika. Dodatkowo mozliwosci rozwoju zawodowego, otwartosc i mozliwosc komunikacji z kazdym w jezyku angielskim. Ciesze sie ze moge byc czescia zespolu BAS Trucks.